Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

organic taco chips

223 results for “organic taco chips”

Harvest Snaps Crispy Apples - 1.95oz/5ct

Siete Spicy Dill Pickle Kettle Cooked Potato Chips - 5.5oz

4.4(229)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Taco Dip - 12oz - Good & Gather™

$4.89($0.41/ounce)
Good & GatherOnly at target
3.6(161)
SNAP EBT eligible

Simply Tostitos Tortilla Chips Sea Salt and Avocado Oil - 5.5oz

$3.19($0.58/ounce)
4.4(79)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Rice Cake Birthday Cake - 0.74oz

$0.99
4.6(205)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Fan Foods Star Wars Darth Vader Tortilla Chips - 9.25oz

$4.99
reg $6.99
Sale
4.7(295)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Loaded Taco

$2.79 - $19.99
4.6(1935)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Sponsored

Takis Intense Nacho Cheese Tortilla Chips - 3.25oz

$2.49($0.77/ounce)
4.3(987)
Loved for: perfect portion
SNAP EBT eligible

Snackish Variety Pack 8g Protein Potato Chips - 6.6oz/6ct

Red's All Organic Chicken Cilantro & Lime Burrito - 4.5oz

Sabra Guacamole Snacker with Rolled Tortilla Chips - 2.8oz: Gluten-Free, Vegan, Dairy-Free

$2.69($0.96/ounce)

Barnana Himalayan Pink Salt Plantain Chip - 5oz

$3.19($0.64/ounce)

Tosi Snacks Everything Organic Puffs - 3oz

$6.99
4.6(22)
Loved for: nutrient-dense
SNAP EBT eligible

Santitas Yellow Corn Tortilla Chips Triangles - 11oz: Gluten-Free

$2.89($0.26/ounce)

Doritos Late Night Loaded Taco Tortilla Chips - 9oz

4.1(221)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.