Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

organic taco chips

223 results for “organic taco chips”

Late July Organic Sea Salt Dippers Tortilla Chips - 7.4oz

$4.49
4.6(120)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Organic White Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather: Organic Certified

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(4803)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Organic Blue Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather™

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(3734)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Organic Blue Corn Tortilla Chips with Flax Seeds - 12oz - Good & Gather: Certified Gluten-Free

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Organic Yellow Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather: Certified Gluten-Free

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(3013)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

LesserEvil Real Organic Cheddar Spaceballs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.4(224)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Halloween Chips Variety Pack - 17.76oz/24ct

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Skip to next section

Sponsored

Takis Zombie Halloween Chips Multipack - 33.5oz/18ct

$9.29
was $10.99
New lower price
TakisNew at target
4.8(67)
SNAP EBT eligible

Sensible Portions Halloween Snack Garden Veggie Ghosts & Bats Sea Salt Flavored Chips - 6oz/12ct

$9.39($1.57/ounce)

LesserEvil Cheezmos Cowboy Cheddar Puffs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.7(429)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Calidad White Corn Tortilla Chips - 11oz

4.6(3153)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Cinnamon Drizzled Mini Rice Cake - 4oz: Vegan

$3.79($0.95/ounce)
4.7(2821)
Loved for: incredible taste
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Birthday Cake Drizzled Mini Rice Cake - 4oz: Gluten-Free, Vegan

$3.79($0.95/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.