Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pb chips

1,000+ results for “pb chips”

Traditional Kettle Potato Chips - 8oz - Good & Gather: Gluten-Free

$2.59($0.32/ounce)

Stacy's Simply Naked Pita Chips

$7.99
4.6(1402)
Loved for: great with dips
SNAP EBT eligible

Plantain Chips Sea Salt - 6oz - Good & Gather™

$3.99($0.67/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(852)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Popcorners Variety Pack - 15ct/9.375oz

$8.99($0.96/ounce)
reg $10.99
Sale

Frito-Lay Lay's Mix Potato Chips Variety Pack - 18ct/18oz

$8.99
reg $11.99
Sale

Chili Lime-Flavored Rolled Corn Tortilla Chips - 11oz - Good & Gather™

Tostitos Original Restaurant Style Tortilla Chips

$4.59 - $6.69
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(3148)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

HERR'S Chick-fil-A Sauce Waffle Fries Potato Chips - 7oz

$4.79
HERR'SNew at target
4.2(262)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Sponsored

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Frito-Lay Back to School Mix Chips - 14oz/18ct

$8.99
reg $10.99
Sale
Frito-LayNew at target
4.4(16)
SNAP EBT eligible

Dot's Homestyle Pretzels Snack Variety Pack -18oz/18ct: Original, Honey Mustard

Organic Blue Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather™

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(3734)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Cheetos Puffs Cheese Flavored Party Size Snacks - 13.50oz

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Party Size Snacks - 15oz

$6.69($0.45/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(1844)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Doritos Protein Nacho Cheese Chips - 7oz

$4.79
4.6(235)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 42ct

$19.99($0.51/ounce)
Select items on sale
4.7(4431)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Loaded Taco

$2.79 - $19.99
4.6(1935)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.