Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

picnic ham

216 results for “picnic ham”

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - 2.48-5.00 lbs - price per lb - Good & Gather™

$19.95 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Smoked Turkey & Colby Cheese Lunch Kit - 2.9oz - Good & Gather™

$2.29($0.79/ounce)

Smoked Turkey & Cheddar Cheese Lunch Kit - 2.8oz - Good & Gather™

$2.29($0.82/ounce)

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - price per lb - Good & Gather™

$11.97 max price($3.99/lb)
was $4.49/lb
New lower price
Final price will be based on weight.

Lunchables Ham & Cheddar Cheese Cracker Stackers - 3.5oz

$1.99($0.57/ounce)
4.6(1770)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

St. Louis-Style Pork Spareribs - 3.29-4.29 lbs - price per lb - Good & Gather™

$14.97 max price($3.49/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh Boneless Butt Roast Pork Shoulder - price per lb - Good & Gather™

$13.53 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Applewood Smoked Uncured Turkey Bacon - 8oz - Good & Gather™

$4.49($0.56/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(845)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Fresh Boneless Diced Pork Sirloin - 1lb - Good & Gather™

$4.29($0.27/ounce)

Seasoned Pulled Pork in Bourbon Barbecue Sauce - 16oz - Good & Gather™

$7.99($0.50/ounce)

Hardwood Smoked Center Cut Bacon - 12oz - Market Pantry™

$4.39($0.37/ounce)
Market PantryOnly at target
4.4(1085)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hormel Gatherings Honey Ham, Turkey, Cheese & Crackers Charcuterie Party Tray - 28oz

$14.99($0.54/ounce)

True Story Applewood Smoked Uncured Bacon No Sugar - 8oz

Applegate Uncured Sunday Bacon - 8oz: Gluten-Free, Pork, Smoke

$6.99($0.87/ounce)

Bone-in Thin Cut Center Cut Pork Chops - 1.20-2.00 lbs - price per lb - Good & Gather™

$8.58 max price($4.29/lb)
Final price will be based on weight.

Farmer John Classic Bacon - 12oz: Pork

$5.99($0.50/ounce)
reg $6.19
Sale
4.5(85)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.