Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pistachio baklava

220 results for “pistachio baklava”

Wonderful Roasted & Salted Pistachios - 8oz

$4.99($0.62/ounce)

Wonderful Pistachios No Shell Sea Salt & Pepper - 11oz: Roasted, Salted

Wonderful Pistachios No Shell Variety Multipack - 0.75oz/9ct

Pillsbury Pistachio Cake Mix - 15.25oz

Wonderful No Shell Lightly Salted Pistachios - 6oz

$6.99($1.17/ounce)

McCormick Harry Potter Chocolate Frog Finishing Sugar - 3.47oz

McCormick Harry Potter Cauldron Cake Finishing Sugar - 3.43oz

McCormick Harry Potter Pumpkin Pasty Finishing Sugar - 3.47oz

Ghost Shaped Pizza - 15.14oz - Market Pantry™

$6.00
Market PantryNew at target
4.1(12)
SNAP EBT eligible

Chobani Coffee Creamer Pumpkin Spice - 24 fl oz

$5.79($0.24/fluid ounce)
ChobaniNew at target
4.5(812)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Barilla Protein+ Penne Pasta - 14.5oz

$2.99($0.21/ounce)
4.8(845)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Rigatoni - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1477)
Loved for: great value
SNAP EBT eligible

Galbani Whole Milk Ricotta Cheese - 15oz: Cow Milk

$3.11($0.21/ounce)
reg $3.89
Sale
4.7(1217)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Signature Stelline - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Fettuccine - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1675)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Pizza Night Meal

$1.99 - $4.99
When purchased online

Ground Italian Seasoning - 0.75oz - Good & Gather™

$1.19($1.59/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(957)
Loved for: aromatic flavor
SNAP EBT eligible

Haagen-Dazs Pistachio Ice Cream - 14 fl oz

$3.89($0.28/fluid ounce)
was $4.69
New lower price
Buy 2 for $7 Haagen-Dazs frozen desserts
4.2(924)
Loved for: easy to scoop
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.