Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pizza rolls

221 results for “pizza rolls”

Cape Cod Cafe Chicken Frozen Pizza - 19oz

incredifulls The Pizza Cupcake Frozen Margherita Pizza Cupcakes - 7.48oz/4ct

$4.99($0.67/ounce)

Take and Bake Sausage Pizza - 36oz - Market Pantry

$8.00($0.22/ounce)

Boboli 8" Mini Original Pizza Crust - 9oz/2ct

New York Bakery Gluten Free Five Cheese Texas Toast - 12.35oz

$7.99($0.65/ounce)
4.7(93)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Thin Crust Chicken Carbonara Frozen Pizza - 15.9oz - Good & Gather™

$5.99($0.38/ounce)

BBQ Pulled Pork Sliders with Mac & Cheese Meal Kit

$15.00
Only at target
4.3(148)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Schmidt's Long Potato Rolls -15oz/8ct

Seams & Slices Take & Bake Pepperoni Pizza - 15.24oz

Marzetti Protein Ranch Snack Pack Dip - 1.5oz/6ct

Sponsored

Italian-Style Wrap with Wheat Tortilla - 9oz - Good & Gather™

$5.49($0.61/ounce)

Take and Bake Five Cheese Traditional Crust Pizza 16" - 41.8oz - Market Pantry

Birrittella's Wheat Pizza Dough – 15oz

$2.99

Stonefire Milano Style Pizza Crust Sourdough Flatbread - 10.2oz

Pizza Corner Garlic Chicken Alfredo Pizza - 23.61oz: REAL Seal

Katie's Black Garlic Pizza - 14.89oz

$13.49($0.91/ounce)
4.1(220)
Loved for: unique flavor
SNAP EBT eligible

LOVE PIZZA Sausage & Shroom Pizza - 23.6oz

$12.99
4.6(24)
Loved for: high quality
SNAP EBT eligible

Self-Rising Crust Uncured Pepperoni Frozen Pizza - 30oz - Good & Gather™

$5.99($0.20/ounce)

Self-Rising Crust Four Cheese Frozen Pizza - 28.8oz - Good & Gather™

$5.99($0.21/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.