popular snacks
$3.49($0.45/ounce)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible
$10.59($0.96/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.79($0.60/ounce)
SNAP EBT eligible
$3.49($0.22/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Sponsored
$31.34($0.59/ounce)
Value Bundle
$32.98 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$4.69
Loved for: healthier option
SNAP EBT eligible
$6.19($0.88/ounce)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible
$9.99($0.59/ounce)
Select items on sale
Loved for: convenient size
SNAP EBT eligible
Sponsored