popular snacks
$20.99($0.77/ounce)
$7.39($0.28/ounce)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible
$11.99($0.65/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.19($0.62/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
$14.89($0.76/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
$19.99
Select items on sale
$20.99($0.58/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.69($0.57/ounce)
$47.01($0.58/ounce)
Value Bundle
$49.47 when purchased separately
$3.79
Loved for: addictive flavors
SNAP EBT eligible
$3.19($0.40/ounce)
Sponsored