Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pork bites

286 results for “pork bites”

SPAM Korean BBQ Flavored Lunch Meat - 12oz

$4.19($0.35/ounce)
was $4.79
New lower price

Spanakopita - 8.5oz/12ct - Good & Gather

Good & GatherOnly at target
4.4(465)
Loved for: flaky crust
SNAP EBT eligible

Boar's Head Breakfast Pork Sausage Patties - 6oz

Hot Pockets Italian Meatballs & Mozzarella Snacks - 18oz/4ct

$5.29($0.29/ounce)
4.4(246)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hot Pockets Extra Cheesy Ham & Cheddar Snacks - 17oz/4ct

$5.29($0.31/ounce)
4.4(513)
Loved for: rich cheese flavor
SNAP EBT eligible

Boar's Head Tavern Ham - Whole 1lb

$11.99/lb($0.75/ounce)

JFC Shumai Pork - 7.6oz

$6.69($0.88/ounce)
4(7)
SNAP EBT eligible

Frick's Quality Meats Biscuit Cut Ham 12oz

$4.99

Mama Mancini's Beef Meatball - 24oz

Hormel Herb Dry Seasoned Pork Loin Filet - 24oz

$8.99($0.37/ounce)

Sponsored

Lottie's Meats Calabrian Ground Pork Sausage - 16oz

El Sembrador Ham Croquettes - 9.6oz/8ct

$3.79($0.39/ounce)

Boar's Head Onion Dip - 12oz: Gluten-Free

$4.29($0.36/ounce)

SUMM! Pork and Shiitake Gyoza Dumplings - 8.8oz

$5.99
SUMM!New at target
4.6(40)
Loved for: flavorful filling
SNAP EBT eligible

HERDEZ Pastor Pork - 15oz

$8.79
4.3(203)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Frozen Macaroni & Cheese Bites - 8oz - Market Pantry™

Johnsonville Original Bratwurst - 5ct/19oz: Pork

$5.99($0.32/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.