Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

prepared meals deli

535 results for “prepared meals deli”

Bertolli Chicken Pesto with Penne - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Yukon Gold Garlic Mashed Potatoes - 24oz - Good & Gather™

$3.99($0.17/ounce)

Rotisserie Seasoned Chicken Breast Ultra-Thin Deli Slices - 16oz - Good & Gather™

Sukhi's Indian Chicken Tikka Masala Samosa Appetizer Snack with Cilantro Chutney Dipping Sauce - 10oz

$7.49($0.75/ounce)
reg $8.49
Sale

Spaghetti with Meatballs - 12oz - Good & Gather™

$5.99($0.50/ounce)

Roast Beef Ultra-Thin Deli Slices - 7oz - Good & Gather™

$3.99($0.57/ounce)

Lean Cuisine Signature Meatloaf with Mashed Potatoes High Protein Microwave Frozen Meal - 9.375oz

Lean Cuisine Signature Chicken Parmesan Frozen Meal - 10.875oz: High Protein, No Artificial Flavors

Uncured Calabrese Salami Prosciutto Capocollo Tray - 6oz - Good & Gather™

$6.99($1.17/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(515)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Columbus Italian Salami - 10oz: Cured Meat, Pre-Packaged

Egg Bites - 8.39oz/4ct - Good & Gather™

Sponsored

Lean Cuisine Signature Swedish Meatballs Frozen Meal - 9.125oz: High Protein, No Artificial Flavors, 17g Protein

Lean Cuisine Signature Ricotta Cheese & Spinach Ravioli Frozen Meal - 8oz: No Artificial Flavors, 9g Protein

Bertolli Appetizers Frozen Parmesan Arancini - 11oz

Chicken Fried Rice - 12oz - Good & Gather™

$6.99($0.58/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(37)
SNAP EBT eligible

Hillshire Snacking Small Plates Calabrese Pepperjack - 2.76oz

$2.99($1.08/ounce)

Hillshire Reserve™ Maple Smoked Ham All Lunch Meat - 7oz

$5.99
4.7(140)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Columbus Salame Sampler Deli Meats - 12oz: USDA QMP Seal, Cured

Tem Toa Chicken Green Curry - 9oz

$5.99

Tem Toa Chicken Red Curry - 9oz

$5.99

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.