Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pretzel sticks snyders

201 results for “pretzel sticks snyders”

Dot's Homestyle Pretzels Snack Variety Pack -18oz/18ct: Original, Honey Mustard

FitJoy Grain Free Tangy Dijon Pretzel Twists - 4.5oz

$3.99
FitJoyNew at target
4.4(100)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Stellar Snacks French Dijon Pretzel Braid - 12oz

4.6(31)
Loved for: sweet and spicy flavor
SNAP EBT eligible

Milk Chocolate and Toffee Covered Mini Pretzels - 6oz - Favorite Day™

$3.89
4.2(278)
Loved for: milk chocolate coating
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Pieces Peanut Butter Filled - 10oz: Mild Spice Level

$3.89($0.39/ounce)

Sponsored

Sea Salt Veggie Straws - 7oz - Good & Gather™

$2.99($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1473)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Zapp's VooDoo Pretzel Stix - 16oz

$5.99($0.37/ounce)
4.7(120)
Loved for: addictive taste
SNAP EBT eligible

LesserEvil Organic Ranch Space Balls - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.1(60)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

SunChips Minis Garden Salsa – 3.75oz

$2.29($0.61/ounce)
Lower price on select items
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal

Old Dutch Tiny Twists Mini Pretzels - 15oz

$3.69($0.25/ounce)

Chester's Hot Fries Party Size - 8.625oz

Snyder of Berlin Original Potato Chips - 8oz

$3.99($0.50/ounce)
4.2(80)
Loved for: bbq flavor
SNAP EBT eligible

Pop Daddy Seasoned Pretzels Garlic Parmesan - 10oz

$4.29($0.43/ounce)
4.7(580)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Dot's Homestyle Pretzels Original - 3.3oz

$2.99
4.3(86)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Old Dutch Pretzel Rods - 12oz

$3.69($0.31/ounce)

Auntie Anne's Classic All Beef Pretzel Dogs - 4ct/16oz

$8.29($0.52/ounce)
4.2(767)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.