Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pretzels snacks packs

735 results for “pretzels snacks packs”

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Popped Protein Chips - Nacho Cheese - 5.1oz/4ct

$8.49($1.66/ounce)
reg $9.99
Sale

WILDE 13g Protein Chips - Chicken & Waffles - 4ct

$8.99($1.68/ounce)
4.4(875)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Funyuns Onion Flavored Rings - 2oz

$2.79($1.40/ounce)
4.7(1338)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

SunChips Garden Salsa Chips - 2.5oz

$2.79

Fritos Lightly Salted Corn Chips - 9.25oz: Gluten-Free

4.5(47)
Loved for: low sodium
SNAP EBT eligible

Sponsored

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 1oz: Gluten-Free

SimplyProtein Restaurant Style Protein Sea Salt Tortilla Chips - 4.58oz

$4.69

Late July Organic Sea Salt Dippers Tortilla Chips - 7.4oz

$4.49
4.6(119)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Takis Blue Heat Crisps Cannister - 5.5oz

$2.69
4.1(609)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Zapp's New Orleans Kettle Style Voodoo Potato Chips - 8oz

$2.69($0.34/ounce)
4.7(595)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Kettle Brand Avocado Special Sauce Potato Chips - 6oz

$3.79($0.63/ounce)

Undercover Dark Chocolate Churro Frosted Quinoa Mini Crisps- 3oz

Hippeas Flavor Blast Blazin Hot Puffs - 3.75oz: Gluten-Free, Vegan

$3.49($0.93/ounce)

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Popped Protein Chips - Jalapeno Cheddar - 5.1oz/4ct

$8.49
reg $9.99
Sale

Ruffles Smokehouse Style BBQ Potato Chips 8oz

$4.29($0.54/ounce)

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

Common freshness features include twist-on lids on tub-style containers, resealable bags or containers, and individually wrapped single-serve packs labeled as packaged for freshness. These formats help limit air exposure and preserve crunch after opening.

Options include individually wrapped single‑serve packs for on‑the‑go convenience, family‑size or shareable bags, and resealable tubs or containers (often with twist‑on lids) suitable for lunches, desks, backpacks, or vehicle travel.

Many products list per‑serving nutrition (for example, "120 calories and 0 g fat per serving"). Seasoned varieties and others may include statements such as "Made with no cholesterol, trans fat, saturated fat, or added sugar" or note low‑fat status.

Label notes include statements that some items are made in facilities that do not process peanuts, explicit wording such as "NO DAIRY, EGG, OR MILK," and the fact that some products contain peanut butter fillings. Check each package for specific allergen and processing information.

Get top deals, latest trends, and more.