Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

produce snacks

1,000+ results for “produce snacks”

Donkey Chips Salted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Old Dutch Dill Pickle Flavored Potato Chips - 9.5oz - Pack: Gluten-Free, No Added MSG

$3.69($0.39/ounce)

Funyuns Minis Original Chips - 1.125oz

$1.59($1.41/ounce)

Harvest Snaps Crispy Apples - 1.95oz/5ct

Cheetos Snack Pack Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks Multipack- 10ct/10oz

$6.19($0.62/ounce)

Mission Chicharrones Picante Flavor - 4oz

$2.69($0.67/ounce)

MASA Traditional Tortilla Chips Lime - 5oz

Sponsored

Takis Intense Nacho Cheese Tortilla Chips - 3.25oz

$2.49($0.77/ounce)
4.3(987)
Loved for: perfect portion
SNAP EBT eligible

Samyang Buldak Original Potato Chips - 4.23oz: Extra Hot, Chicken Flavor, Fried

$3.99($0.94/ounce)
was $4.39
New lower price

HERR'S Honey Cheese Curls - 7.5oz: Gluten-Free

$3.59
4.6(190)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Rold Gold Selects Cool Ranch 16oz

$6.79

Vandy Smokehouse BBQ Crisps Potato Chips - 5oz

Khloud Buffalo Protein Tortilla Chips - 5oz

Utz Honey Barbeque Potato Chips - 7.75oz

$2.79
reg $3.49
Sale

Doritos Tortilla Chips Cool Ranch Minis - 1.95oz

$1.59($0.82/ounce)

Cheetos Cheese Flavored Snacks Mellow Cheddar Minis - 1.5oz

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips – 9.125oz

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

Labels listed in product details include Non‑GMO, certified gluten‑free, kosher, and USDA Organic for some items. Several packaged options note no artificial flavors, colors, or sweeteners, and a few products are marked “no sugar added.”

Packaged options—such as fruit and grain bars and individually wrapped fruit strips—are specifically noted as kid‑friendly and convenient for lunchboxes or backpacks.

Listings mention resealable jars, reclosable pouches, and individually wrapped bars or strips to simplify storage and packing for lunches or on‑the‑go use.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.