Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

protein donut

628 results for “protein donut”

Quaker Chewy Chocolate Chip Granola Bars - 25.2oz/30ct

$7.99($0.32/ounce)
4.6(4332)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Kodiak S'Mores Chewy Bars - 6.17oz/5ct: 7g Protein

$5.19($0.84/ounce)

BelVita Blueberry Breakfast Biscuits - 8.8oz/5pk

$4.19($0.48/ounce)
4.8(1453)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery Strawberry Fig Snack Bars - 12oz/6ct

Nature's Bakery Raspberry Fig Bar MINIS - 20oz/20ct

$10.99($0.55/ounce)
4.6(198)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

MadeGood Chocolate Chip Granola Bar - 10.2oz/12ct

$6.99($0.69/ounce)
4.7(677)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

MadeGood Mornings Blueberry Soft Baked Oat Bars - 5.3oz/5ct

$3.89($0.73/ounce)
4.5(529)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

That's it. Apples & Mangoes Flavored Fruit Bars - 6oz/5pk

That's It. Apple And Strawberry Nutrition Bar - 6oz - 5ct

$6.79($1.13/ounce)
4.4(394)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

MadeGood Organic Granola Bites Trail Mix - 4.25oz/5ct

$3.69
MadeGoodNew at target
4.7(224)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Nutri-Grain Strawberry Soft Baked Breakfast Bars - 8ct/10.4oz

JUNKLESS Chocolate Chip Chewy Granola Bars - 6.6oz/6ct

$3.79($0.57/ounce)
reg $4.19
Sale
4.2(279)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Nature Valley Soft Baked Oatmeal Cereal Bars - 14.88oz/12ct: No Artificial Preservatives, Whole Grain

$5.49($0.37/ounce)
reg $7.19
Sale

Larabar KID Chocolate Chip Cookie - 6ct

$4.49($0.78/ounce)
reg $4.99
Sale
4.4(732)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery - Blueberry - 36oz/18pk

$9.99($0.28/ounce)
reg $11.99
Sale

Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars - 10ct/14.1oz: No Artificial Flavors, Low Sodium, Whole Grain

$6.99($0.50/ounce)

Little Spoon Chocolate Chip Oat Bakes Kids' Snack Bars - 5.3oz/5ct

$5.99($1.13/ounce)

Rice Krispies Treats Homestyle Original Snack Bars - 11.6oz/10ct

Nature's Bakery Blueberry Fig Bar MINIS - 20oz/20ct

$10.99($0.55/ounce)
4.5(181)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.