Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

protein snacks chips

1,000+ results for “protein snacks chips”

Grab & Go Favorites Multipack Snacks - 12.5oz/18ct: Original, Honey Mustard, White Cheddar

Popcorners Sea Salt Sharing Size - 7oz

4.7(909)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Drizzled Mini Rice Cake Variety Pack - 11.1oz/15ct

$12.99
DrizziliciousNew at target
4.5(336)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Buffalo Ranch - 1.1oz/8ct

$19.99($2.22/ounce)

Takis Kettlez Fuego Kettle-Cooked Potato Chips - 7.5oz

$4.29($0.57/ounce)

Organic Blue Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather™

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(3734)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Graza Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt Potato Chips Bag - 5.5oz

Funyuns Onion Flavored Rings Regular Party Size Chips - 8.25oz

$6.69($0.81/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.6(234)
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Organic White Cheddar Puffs Multipack - 12ct - Good & Gather™

$5.99($1.00/ounce)

LesserEvil Cheezmos Cowboy Cheddar Puffs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.7(425)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Takis Fuego Tortilla Chips - 17oz

$5.99($0.35/ounce)
4.4(2449)
SNAP EBT eligible

Tostitos Original Restaurant Style Tortilla Chips

$4.59 - $6.69
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(3148)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Annie's Organic Cheesy Smiles Puffs - 4oz

Takis Blue Heat Crisps Cannister - 5.5oz

$2.69
4.1(609)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.