Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

purple cabbage slaw

200 results for “purple cabbage slaw”

Forest to Fork Shiitake Mushroom - 4oz

$3.99($1.00/ounce)

Ramen Bae Seafood Dried Ramen Topping Mix - 6oz

$10.99
Ramen BaeNew at target
4.2(7)
SNAP EBT eligible

Pho'nomenal Gluten Free Veggie Pho Noodle Soup - 2.47oz

Purple Carrot Gluten Free Vegan Sweet Corn Elote Bowl - 10.75oz

$5.19($0.48/ounce)

Seoul Vegan Spicy Kimchi - 14oz

$5.19($0.37/ounce)
4.1(188)
SNAP EBT eligible

FLY BY JING Chili Crisp Sun Dried Vegan Sichuan Noodles - 14oz/4ct

$9.89($0.71/ounce)

Frozen Italian-Style Vegetable Blend - 12oz - Good & Gather™

$1.79($0.15/ounce)

Frozen Caribbean- Style Seasoned Rice & Vegetable Blend - 12oz - Good & Gather™

$3.19($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(157)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Sponsored

Bibigo Frozen Beef Pho Steamed Dumplings - 6.59oz

$3.99($0.61/ounce)
4.2(105)
Loved for: Easy To Prepare
SNAP EBT eligible

Cleveland Kitchen Spicy Kimchi - 16oz

$5.29($0.33/ounce)

Fly by Jing Original Sichuan Chili Crisp Vegan Crispy Hot Sauce - 6oz

Primal Kitchen Dairy-Free Green Goddess Dressing with Avocado Oil - 8fl oz

$5.49($0.69/ounce)

Suddenly Salad Green Goddess Pasta Salad - 7.5oz

$2.49($0.33/ounce)
was $2.79
New lower price

Korean Barbeque Stir Fry Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)

Phillips Salt & Pepper Calamari - - 10oz: Wild Caught

$7.49($0.75/ounce)
reg $10.99
Sale

Safie Crispy Dill Pickled Carrots - 16oz

$6.19($0.39/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.