Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

rice cake bites

1,000+ results for “rice cake bites”

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Nacho

Siete Sea Salt Tortilla Chips - 5oz

4.7(2694)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Chesters Flamin' Hot Fries - 5.25oz

$2.99($0.57/ounce)
4.8(3270)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips - 9.5oz

4.7(2730)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips - 9.25oz

4.7(2104)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Cheetos Flamin' Hot Puffs Flavored Snacks - 8oz: Gluten-Free

$4.79($0.60/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.8(1813)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sea Salt Veggie Straws - 7oz - Good & Gather™

$2.99($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1473)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 10oz/10ct

$6.19($0.62/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 42ct

$19.99($0.51/ounce)
Select items on sale
4.7(4431)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Sponsored

Fritos Original Corn Chips - 9.25oz

4.7(1632)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 2.875oz: Gluten-Free

$2.79($0.97/ounce)

Cheetos Jalapeno Cheddar Snacks - 8.5oz

$4.79($0.56/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.7(1667)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Snack Factory Pretzel Crisps Original Snacks - 10oz/10ct

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Graza Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt Potato Chips Bag - 5.5oz

Frito-Lay Lay's Mix Potato Chips Variety Pack - 18ct/18oz

$8.99
reg $11.99
Sale

Ruffles Original Flavor Ridged Potato Chips - 8.5oz: Gluten-Free

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.