Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

rice cakes chip

237 results for “rice cakes chip”

Lieber's Rice Cakes with Sea Salt - 3.1oz

$2.49($0.80/ounce)

Snackish Variety Pack 8g Protein Potato Chips - 6.6oz/6ct

Harvest Cake Bites - 9.25oz/12ct - Favorite Day™

$12.99

Fall Harvest Stuffing Flavored Wavy Potato Chips - 10oz - Good & Gather™

Good & GatherNew at target
4.1(218)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Utz Halloween Snacks Pretzel Treats - 18oz/36ct

$6.99($0.39/ounce)
UtzNew at target
3.6(96)
SNAP EBT eligible

Pillsbury Funfetti Halloween Cake Mix 15.25 oz

$1.89($0.12/ounce)

Snyder's of Hanover Halloween Mini Pretzels 30ct/15oz

Lay's Wavy Original Potato Chips - 7.75oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Pepperidge Farm Goldfish Halloween Edition Cheddar Crackers Snack Packs Multipack Box - 18oz/24ct

$10.99($0.61/ounce)

Sponsored

Frito-Lay Simply NKD Treated Sized Chips - 11.25oz/30ct

$7.99
reg $10.99
Sale

Cheetos Sweetos Halloween Bag of Bones - 7.5oz

$4.79($0.64/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
CheetosNew at target
4.2(149)
SNAP EBT eligible

Stellar Snacks Maui Monk Pretzel Braid - 5oz

$3.99

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

Utz Halloween Snacks Mini Cheese Ball Treats - 8oz/32ct

$6.99($0.87/ounce)
UtzNew at target
3.1(85)
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 18ct: May Contain Soy/Soybean

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale

Sea Salt Veggie Straws Potato & Vegetable Snack Multipack - 12ct/.75oz - Good & Gather™

$7.39($0.82/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.