Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

ruffle chips market pantry

200 results for “ruffle chips market pantry”

Ruffles Buffalo Wings Potato Chips - 8oz

$4.29
4.7(1267)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Simply Ruffles Sea Salted Potato Chips - 6oz

$3.19($0.53/ounce)
4.5(374)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Fritos Honey BBQ Twists Corn Chips - 9.25oz

4.7(1125)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips - 9.25oz

4.7(1034)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Tostitos Multigrain Scoops! Tortilla Chips-10oz: No Added MSG

Frito-Lay Back to School Mix Chips - 14oz/18ct

$8.99
reg $10.99
Sale
Frito-LayNew at target
4.4(16)
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Chips and Snacks Flamin' Hot Mix Variety Pack - 18ct

$8.99($0.52/ounce)
reg $10.99
Sale

Frito-Lay Miss Vickies Mix Variety Pack - 15oz

$8.99($0.60/ounce)
reg $10.99
Sale

SunChips Minis Garden Salsa – 3.75oz

$2.29($0.61/ounce)
Lower price on select items
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal

LesserEvil Moonoions Intergalactic Onion Puffs - 6oz

$4.59($0.77/ounce)
4.1(496)
Loved for: light texture
SNAP EBT eligible

SunChips Minis Harvest Cheddar – 3.75oz: 100% Whole Grain, No Artificial Flavors

$2.29($0.61/ounce)
was $3.19
Lower price on select items
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal

Sponsored

Quaker Buttermilk Ranch Gluten Free Popped Rice Crisps - 6.06oz: No Artificial Flavors, Whole Grain

$4.29($0.71/ounce)

Ruffles Queso Party Size Potato Chips - 12.5oz

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Takis Tortilla Chips Blue Heat - 2oz

$1.49

Simply Potato Chips Ruffles Hot & Spicy - 5.5oz

$3.19($0.58/ounce)

HERR'S Chick-fil-A Sauce Waffle Fries Potato Chips - 7oz

$4.79
HERR'SNew at target
4.2(266)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Takis Blue Heat Tortilla Chips - 3.25oz

$2.49($0.77/ounce)
4.3(1322)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Chocolate Chip Chewy Granola Bars - 15.2oz/18ct - Market Pantry

Soup and Oyster Crackers - 9oz - Market Pantry™

$1.69($0.19/ounce)
Market PantryOnly at target
4.6(1858)
Loved for: great for soups
SNAP EBT eligible

Toasted Crackers 13.7oz - Market Pantry™

$2.89($0.21/ounce)
Market PantryOnly at target
4.5(2193)
Loved for: buttery flavor
SNAP EBT eligible

Saltine Crackers - 16oz - Market Pantry

$1.99($0.12/ounce)
Market PantryOnly at target
4.3(4869)
Loved for: affordable
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.