Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

salted carmel hot chocolate

313 results for “salted caramel hot chocolate”

Milk Chocolate Pecan Caramel Crunchy Clusters Candy - 6.5oz - Favorite Day™

$5.29($0.81/ounce)

Twix Chocolate Caramel Candy Cookie Bars  Sharing Size - 3.02oz

$2.99($0.99/ounce)
4.8(4207)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

S'Mores Mini Bites - 7.5oz - Favorite Day™

$5.00
4.3(54)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

M&M’s Caramel Pop'd Freeze Dried Chocolate - 5.5oz

$4.99
M&M'sNew at target
4.3(233)
Loved for: unique texture
SNAP EBT eligible

Dark Chocolate with Sea Salt Truffle Candy - 3.5oz - Favorite Day™

$5.59($1.60/ounce)
4.3(159)
Loved for: rich creamy texture
SNAP EBT eligible

Mindful Nutrition Organic Skinny Cocoa Mix - 3oz

$10.99($3.66/ounce)
reg $11.99
Sale

Talenti Gelato Layers Salted Caramel Truffle - 11.4 fl oz

$5.89($0.52/ounce)
4.6(1010)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

M&M's Sharing Size Caramel Chocolate Candy - Sharing Size - 9.05oz

$5.49($0.61/ounce)
4.5(1689)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Mini Marshmallows - 10oz - Good & Gather™

$1.29($0.13/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(2518)
Loved for: gluten free
SNAP EBT eligible

Chocolate Hazelnut Spread - 13oz - Good & Gather™

$3.39($0.26/ounce)

So Delicious Dipped Salted Caramel Cashew Milk Non-Dairy Dessert Bar - 4ct/9.2 fl oz

$5.99($0.65/fluid ounce)

Sponsored

SkinnyDipped Dark Chocolate Salted Caramel Cashews - 3.5oz

$4.99
4.8(161)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Cadbury Dairy Milk Caramello Milk Chocolate and Caramel Bar Candy - 4oz

Ghirardelli Milk Chocolate Candy SQUARES with Caramel Filling - 5.32oz

$6.49($1.22/ounce)
was $6.99
New lower price

Chocolate Hazelnut Spread - 26.5oz - Good & Gather™

$6.29($0.24/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(415)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI Dark Chocolate Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI Milk Chocolate Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Brookside Pomegranate Dark Chocolate Candy - 7oz

$6.29($0.90/ounce)
4.8(1067)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Mindful Nutrition Mindful Calm Cocoa Mix - 2.1oz: Sugar-Free, Non-Dairy

$11.99($5.71/ounce)
reg $12.99
Sale

Godiva Masterpiece Dark Chocolate Caramel - 4.1oz

$6.99
was $7.49
New lower price
Coupon: $1 off
GodivaNew at target
4.7(52)
SNAP EBT eligible

Molten Chocolate Lava Cake - 8oz/2ct - Favorite Day

$4.99($0.62/ounce)
4.4(586)
Loved for: rich chocolate flavor
SNAP EBT eligible

Lindt LINDOR Milk Chocolate Candy Truffles Bag - 5.1oz

$6.99($1.37/ounce)
4.8(1370)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.