Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sausage pinwheels

293 results for “sausage pinwheels”

Jimmy Dean Biscuit Sausage Snack Size Frozen Sandwiches - 17oz

Jimmy Dean Delights Turkey Sausage, Egg Whites, & Cheese English Muffin - 4ct

$8.59($0.42/ounce)

Jimmy Dean All-Natural Turkey Patties - 21.6oz

$8.99($0.49/ounce)

Cacique Pork Chorizo - 9oz

$1.79($0.20/ounce)
4.2(686)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Jimmy Dean 2 Pack/20.4oz Each Delights Frozen Turkey Sausage, Egg Whites & Cheese English Muffin Sandwiches

$16.32($0.40/ounce)
Value Bundle
$17.18 when purchased separately

Johnsonville Brick Pack Hot Italian Ground Sausage - 16oz

Columbus Pepperoni Panino - 3.9oz

$6.99($1.79/ounce)

Aidells Italian Style with Mozzarella Cheese Smoked Chicken Sausage - 12oz/4ct: Certified Gluten-Free

Jimmy Dean Delights Turkey Sausage, Egg Whites, & Cheese Croissant - 4ct

$8.59($0.45/ounce)

Gilbert's Craft Sausage Caprese Chicken Sausage - 10oz: Certified Gluten-Free, No Nitrates

Sponsored

Jimmy Dean 2 pack/19.2oz Each Delights Frozen Turkey Sausage, Egg Whites & Cheese Croissant Sandwiches

$16.32($0.43/ounce)
Value Bundle
$17.18 when purchased separately

Gilbert's Craft Sausage Bourbon Apple Chicken Sausage -10oz

$5.59($0.56/ounce)
4.1(374)
Loved for: individually wrapped
SNAP EBT eligible

Johnsonville Blueberry Breakfast Links - 12oz

$4.29

Johnsonville Beddar with Cheddar Smoked Sausage - 14oz

$4.29($0.31/ounce)
was $4.79
New lower price
4.6(1062)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Johnsonville Polish Kielbasa Rope - 13.5oz: Pork

$4.29($0.32/ounce)
4.7(139)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Applegate Naturals Chicken & Maple Frozen Sausage Patties - 6ct/7oz

$5.99($0.86/ounce)

Hillshire Farm Cajun Style Andouille Smoked Sausage - 13oz

$4.29($0.33/ounce)
4.6(187)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Jimmy Dean Delight Applewood Chicken Sausage Patty - 9.6oz

Auntie Anne's Classic All Beef Pretzel Dogs - 4ct/16oz

$8.29($0.52/ounce)
4.2(767)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Hot Pockets Croissant Crust Ham & Cheddar Snacks - 18oz/4ct: 9g Protein

$5.29($0.29/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.