school lunch snacks
673 results
for “school lunch snacks”$25.82($0.45/ounce)
Value Bundle
$27.18 when purchased separately
$32.99($1.56/ounce)
reg $34.99
Sale
$32.99($1.56/ounce)
reg $34.99
Sale
$31.34($0.58/ounce)
Value Bundle
$32.98 when purchased separately
$31.34($0.59/ounce)
Value Bundle
$32.98 when purchased separately
$47.01($0.58/ounce)
Value Bundle
$49.47 when purchased separately
$47.01($0.59/ounce)
Value Bundle
$49.47 when purchased separately
$47.49($1.75/ounce)
reg $49.99
Sale
$17.55
reg $37.02
Sale
$4.39($0.49/ounce)
$16.49($0.61/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
$6.79($0.46/ounce)
$10.59($0.38/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
$9.99($0.27/ounce)
Sponsored