Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

serrano ham

227 results for “serrano ham”

Fresh Boneless Diced Pork Sirloin - 1lb - Good & Gather™

$4.29($0.27/ounce)

Suddenly Salad Classic - 7.75oz

$2.69($0.35/ounce)

Serrano Peppers - 8oz

$3.39($0.42/ounce)
4.5(52)
SNAP EBT eligible

Kretschmar Brown Sugar Ham Deli Sliced - price per lb

$10.99/lb($0.69/ounce)

Farmer John Maple Pork Sausage Links - 8oz/8ct

$2.79($0.35/ounce)

Tofurky Smoked Ham Style Plant-Based Deli Slices - 5.5oz/15ct

Kretschmar Virginia Honey Half Ham Deli Sliced - price per lb

True Story Ground Pork Sausage Chorizo - 16oz

Boar's Head Sliced Smoked Ham - 8oz

$7.99($1.00/ounce)

Cavattappi Pesto Pasta with Chicken - 15.8oz - Good & Gather™

$8.99($0.57/ounce)

Lunchables Ham, Cheddar, and Crackers - 1.9oz

$1.19($0.63/ounce)
4.6(639)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Sponsored

Kretschmar Spiced Pineapple Ham Deli Sliced - price per lb

Fresh Boneless Center Cut Pork Loin Chops Family Pack - price per lb - Good & Gather™

$14.70 max price($5.59/lb)
Final price will be based on weight.

Sliced Honey Ham - 0.5lbs - Market Pantry™

Fresh Boneless Thin-Cut Center Cut Pork Loin Chops - price per lb - Good & Gather™

$5.82 max price($6.19/lb)
Final price will be based on weight.

Gallo Sliced Salami - 15.2oz

$7.79($0.51/ounce)

Mediterranean-Style Meal

$2.69 - $4.89
When purchased online

Chicken Ranch with Uncured Bacon Salad Bowl - 5.8oz - Good & Gather™

$3.29($0.57/ounce)

John Morrell Braunschweiger Boneless Chunk - 16oz

Kretschmar Ham with Juices Off the Bone - Deli Sliced - price per lb

Premio Hot Italian Sausage Links - 16oz/5ct

$4.99($0.31/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.