Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

serrano ham

227 results for “serrano ham”

90 Second Garlic & Olive Oil Quinoa Microwavable Pouch - 8oz - Good & Gather™

Carando Abruzzese Italian Style Meatballs - 16oz

$5.49($0.34/ounce)

Hot Pockets Croissant Crust Ham & Cheddar Snacks - 18oz/4ct: 9g Protein

$5.29($0.29/ounce)

Kretschmar Boneless Bavarian Ham Deli Sliced - price per lb

Hot Ground Italian Sausage - 16oz - Good & Gather: Pork

$3.99($0.25/ounce)

Oscar Mayer Bologna Sliced Lunch Meat - 16oz

$2.99($0.19/ounce)
4.5(1344)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

Hamburger Helper Four Cheese Lasagna - 5.5oz

$1.69($0.31/ounce)
was $1.89
New lower price
4.3(304)
Loved for: quick meal
SNAP EBT eligible

Krakus Polish Ham with Juices - Deli Sliced - price per lb

$5.99/lb($0.37/ounce)

Tofurky Plant Based Hickory Smoked Deli Slices - 5.5oz/15ct

Boar's Head Tavern Ham - Deli Sliced - price per lb

$12.99/lb($0.81/ounce)

Premio Sweet Italian Sausage Links - 16oz/5ct

$4.99($0.31/ounce)

Ithaca Classic Hummus - 10oz

$4.49($0.45/ounce)
reg $4.99
Sale
4.5(490)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Hillshire Farm Snack Kits Ham & Monterey Jack - 2.76oz

$2.99
4.6(159)
Loved for: fresh ingredients
SNAP EBT eligible

Habiza Jalapeno Serrano Hummus - 10oz

$4.99($0.50/ounce)
4.6(427)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Fresh Boneless Butt Roast Pork Shoulder - price per lb - Good & Gather™

$13.53 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Del Real Carnitas - 12oz: Gluten-Free, No Preservatives

$8.99($0.75/ounce)
4.6(286)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

Bone-in Thin Cut Center Cut Pork Chops - 1.20-2.00 lbs - price per lb - Good & Gather™

$8.58 max price($4.29/lb)
Final price will be based on weight.

Maple Bourbon Bacon Chopped Salad Kit - 12.8oz - Good & Gather™

$3.89($0.30/ounce)

Kretschmar Extra Lean Black Forest Brand Ham - Deli Sliced - price per lb

Carando Mozzarella Rustica Meatball - 16oz/8ct

$5.49($0.34/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.