Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sicilian pizza

253 results for “sicilian pizza”

Newman's Own Stone Fired Margherita Frozen Pizza - 13.1oz

Pepperoni Pizza 16" - 43.2oz - Market Pantry

Pizza Crusts - Market Pantry™

$2.99 - $5.39
Market PantryOnly at target
3.8(1567)
SNAP EBT eligible

Galbani Italian Style Whole Milk Mozzarella Cheese - 16oz

$4.47
reg $5.59
Sale

Rao's Made For Home Meat Lasagna Meal - 27oz

$12.99($0.48/ounce)

Red Baron Four Cheese Stuffed Crust Frozen Pizza - 22.75oz

$7.99($0.35/ounce)
4.4(99)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

LOVE PIZZA Sausage & Shroom Pizza - 23.6oz

$12.99
4.6(24)
Loved for: high quality
SNAP EBT eligible

Heggies Deluxe Combination Pizza - 32oz: Pepperoni, Sausage, Mushroom, Onion, Green Pepper

$12.99($0.41/ounce)

Katie's Meatball Frozen Pizza - 15.42oz

$13.49($0.87/ounce)

Johnsonville Mild Italian Sausage Links - 19oz/5ct

$5.99($0.32/ounce)

Sponsored

Brew Pub Lotzza Motzza Bacon Cheeseburger Pizza - 23.35oz

Take & Bake Cheese Pizza - 32oz - Market Pantry™

$8.00

Pizza Corner Pepperoni Pizza - 22.22oz: REAL Seal Certified

Rao's Made For Home Meat Lasagna Meal -  9oz

$3.99($0.44/ounce)
reg $5.39
Sale

Rao’s Made For Home Five Cheese Pizza - 19oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Rao's Made For Home Chicken Parmesan with Spaghetti  Meal -  8.5oz

$3.99($0.47/ounce)
reg $5.39
Sale

Amy's Frozen Cheese Personal Size Pizza - 5.6 oz

$6.29($1.12/ounce)

Pizza Corner Garlic Chicken Alfredo Pizza - 23.61oz: REAL Seal

Devour Tortellini Alfredo with Italian Sausage - 11.5oz

$3.59($0.31/ounce)
4.2(99)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

LOVE PIZZA Pepperoni Pizza - 21.8oz

$12.99

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.