Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

snack sack

997 results for “snack sack”

Quaker Sweet & Savory Mix Gluten Free Popped Rice Crisps Variety pack - 12.02oz/15ct

Quaker Protein Rice Tangy Barbecue Crisps - 5.2oz: 6g Protein

$4.29
4.2(110)
Loved for: added protein
SNAP EBT eligible

Boulder Canyon Kettle Style Potato Chips Variety Pack - 18oz/18ct

Doritos Late Night Loaded Taco Tortilla Chips - 9oz

4.1(220)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Kindling Dill Pickle Protein Pretzels Snack Bag - 6.5oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(941)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Organic Yellow Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather: Certified Gluten-Free

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(3012)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Takis Kettlez Fuego Kettle-Cooked Potato Chips - 7.5oz

$4.29($0.57/ounce)

Fan Foods Star Wars Darth Vader Tortilla Chips - 9.25oz

$4.99
reg $6.99
Sale
4.7(295)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Doritos Protein Sweet & Tangy BBQ Chips - 7oz

Sponsored

Siete Tortilla Chip Variety Pack - 6oz/6pk

Plantain Chips Sweet - 6oz - Good & Gather™

$3.99($0.67/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(490)
Loved for: crunchiness
SNAP EBT eligible

Takis Blue Heat Crisps Cannister - 5.5oz

$2.69
4.1(609)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Kindling Garlic Parmesan Protein Pretzels Snack Bag - 6.5oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(941)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Zapp's New Orleans Kettle Style Voodoo Potato Chips - 8oz

$2.69($0.34/ounce)
4.7(595)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 1oz: Gluten-Free

Utz Ripples Original Potato Chips - 7.75oz: Gluten-Free, Tree Nut Free

$2.79($0.36/ounce)
reg $3.49
Sale

Fan Foods Olaf White Cheddar Veggie Puffs - 6oz

Organic Veggie Tortilla Chips - 10oz - Good & Gather

$4.79($0.48/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.