Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

snack sack

997 results for “snack sack”

Takis Chippz Fuego Potato Crisps Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)
4.2(801)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Fiery Mix - 18ct: Hot Cheese, Jalapeno, Lime, Onion Snacks

$8.99($0.52/ounce)
Select items on sale

Maui Style Potato Chips - 16oz

$6.69($0.42/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Snyder's of Hanover Mini Pretzels - 3.5oz

$1.79($0.51/ounce)

Cedar Valley Garlic & Herb Pita Chips

$4.29($0.68/ounce)

La Favorita Yellow Corn and Lightly Salted Tortilla Chips - 16oz

Jays Hot Stuff Potato Chips - 8oz: Vegan

$3.69($0.46/ounce)
4.3(40)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

Pringles Hot Ones Rojo Potato Crisps Chips - 5.5oz

Quest Nutrition Protein Chips - Cheddar & Sour Cream - 1.1oz

Sponsored

Quest Nutrition Pizza Tortilla Protein Chips - 1.1oz

Kettle Brand Potato Chips Sea Salt Kettle Chips Snack - 2oz

Frito Lay Variety Pack Doritos & Cheetos Mix - 42ct

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale
4.7(1716)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Chifles Plantain Lime Chips - 8.5oz

$4.19($0.49/ounce)
4.7(132)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

MAUI STYLE Onion Potato Chips - 6oz

$4.49($0.75/ounce)

Santitas Yellow Corn Tortilla Chips Triangles - 11oz: Gluten-Free

$2.89($0.26/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.