Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

snacks variety pack spicy

300 results for “snacks variety pack spicy”

Siete Potato Chip Variety Pack - 9oz/6ct

4.5(130)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Drizzilicious French Toast Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79($0.95/ounce)
4.7(2786)
Loved for: incredible taste
SNAP EBT eligible

That's It. Strawberry Banana Mini Fruit Bars - 10ct/7oz: Certified Gluten-Free, No Added Sugar

$8.99($1.28/ounce)

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Frito-Lay Smartfood Mix Variety Pack - 9oz/18ct

$8.99($1.00/ounce)
reg $10.99
Sale

Cheez-It Scooby-Doo! Lunch Box Snacks Variety Pack - 20ct

Cheetos Sweet Phantom Heat Puffs - 8oz

CheetosNew at target
2.2(77)
SNAP EBT eligible

Funyuns Snack Pack Onion Flavored Rings Multipack- 10ct/7.5oz

$6.19($0.83/ounce)
4.7(361)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Takis Assorted Flavored Mixed Rolled Tortilla Chips Variety Pack - 1oz/18ct

$10.99($0.61/ounce)

PopCorners Spicy Queso - 7oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Sponsored

Siete Tortilla Chip Variety Pack - 6oz/6pk

Funyuns Minis Flamin' Hot Canister 2.875oz

$2.29($0.80/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal

Entertainment Collection Crackers Variety Pack  - 13.1oz - Good & Gather™

$4.69($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(2280)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Salted Caramel Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79
4.6(188)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Summer BBQ Mix​ Chips Variety Pack - 18ct

$8.99($0.50/ounce)
reg $9.99
Sale

Takis Tortilla Chips Fuego - 2oz

$1.49
4.5(1190)
SNAP EBT eligible

Frito-Lay 2 Pack/28ct Each Snacks Classic Mix Party Size Variety Pack

$31.34($0.58/ounce)
Value Bundle
$32.98 when purchased separately

Frito Lay Variety Pack Doritos & Cheetos Mix - 42ct

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale
4.7(1716)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.