Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sokka

245 results for “sokka”

Badia Gluten Free Southern Blend Poultry Seasoning - 5.5oz: Garlic

S&B Golden Curry Vegetables with Sauce Medium Hot - 8.1oz

Brooklyn Delhi Mango Chutney - 9oz: Plant-Based

$6.99($0.78/ounce)

Kikkoman Teriyaki Marinade & Sauce 10oz: Keto Certified, Vegan

$4.29($0.43/fluid ounce)

Bachan's Chili Sesame Japanese BBQ Sauce - 17oz

Shirakiku Roasted Sesame and Seaweed - 1.9 oz

Nongshim Spicy Shin Soup Noodle Cup - 2.64oz

$2.19($0.83/ounce)

S&B Golden Curry Vegetables with Sauce Mild - 8.1oz

$3.79($0.47/ounce)

LungKow Mushroom - 1.98 oz

$0.79

Hawaiian Sun Passion Fruit Jelly - 10oz

Sponsored

Brooklyn Delhi Chickpea Tikka Masala - 10oz

Ragin' Cajun Dark Roux Sauce - 16oz

$3.69($0.23/ounce)

Mai Tuna Salmon Sampler - 8.3oz

$12.99($1.57/ounce)
4.4(21)
SNAP EBT eligible

King's Hawaiian Ube Rolls - 12ct

Bachan's Mini Original Japanese BBQ Sauce - 1.75oz

$1.59($0.91/ounce)
4.9(2695)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Katie's Black Garlic Pizza - 14.89oz

$13.49($0.91/ounce)
4.1(220)
Loved for: unique flavor
SNAP EBT eligible

Mauna Loa Maui Onion Garlic Snack Macs - 1oz

$2.59($2.59/ounce)

Dress It Up Caesar Dressing - 10 fl oz

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

It holds up to 100 double‑sleeved cards or 120 single‑sleeved trading cards.

Care guidance lists machine washing and tumble drying. One description specifies: machine wash cold with like colors and tumble dry low.

The hoodie includes an attached hood for added warmth and is made from a cotton/poly fleece blend. The fleece blend and professional printing are described as providing comfort and long‑lasting quality.

The product is described as factory sealed with official packaging. The deck box is fully printed and features a secure closure.

They are made in Germany and are produced from 78% renewable resources.

The Sokka 'Water Nation' pattern is professionally printed as a large, bold graphic on a heather gray background.

Recommended age: 10 years and up.

The deck box is described as having a secure closure and a durable, rigid construction.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.