Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

southern style chicken

250 results for “southern style chicken”

Tyson Boneless & Skinless Chicken Breasts - 40oz

$11.99($0.30/ounce)

No Antibiotics Ever Diced & Grilled Chicken Breast - Frozen - 20oz - Good & Gather™

Tyson Simple Chicken Nugget - Frozen - 22oz

$8.99
TysonNew at target
4(203)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever All Natural Chicken Wings - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$10.19($0.21/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1217)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Grilled Chicken Breast Strips - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(2111)
Loved for: flavorful chicken
SNAP EBT eligible

Just Bare Lightly Breaded Spicy Chicken Breast Strips - - 24oz

$10.99($0.46/ounce)
4.6(414)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Perdue Air Fryer Lemon Pepper Chicken Wings - Frozen - 22oz

$9.99($0.45/ounce)
4.3(141)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Perdue Thin Sliced Antibiotic Free Chicken Breast - 0.85-1.6lbs - price per lb

$8.46 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Crispy Chicken Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)

Perdue Simply Smart Organics Lightly Breaded Chicken Dino Nuggets - 24oz

Yummy Dino Buddies Chicken Breast Nuggets - - 35oz

$9.19($0.26/ounce)
4.6(639)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Sponsored

True Story Organic Sweet Italian Chicken Sausage - 10oz

Tyson All Boneless & Skinless Chicken Thighs - 1.26-2.938 lbs - price per lb

$11.57 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Chicken Wings - Frozen - 40oz

$11.99($0.30/ounce)

Perdue Bone-In Chicken Thighs - 1.9-2.42lbs - price per lb

$4.82 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Original Chicken Burger - Frozen - 21oz

$6.99
TysonNew at target
4.2(10)
SNAP EBT eligible

Tyson Buffalo Chicken Wings - - 40oz: Bone-In, Buffalo Sauce

$11.99($0.30/ounce)

Oven Roasted Rotisserie Chicken - 30oz - Good & Gather™

Tyson Bacon & Cheddar Chicken Burger - Frozen - 20oz

$6.99
TysonNew at target
4.1(129)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Three Cheese Chicken Meatballs - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)

No Antibiotics Ever Crispy Chicken Breast Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(998)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Rotisserie Seasoned Chicken Breast Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1306)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.