Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

southern style chicken

261 results for “southern style chicken”

Tyson All Natural Southern Breast Tenderloins - Frozen - 25oz

$8.99($0.36/ounce)
4.2(988)
Loved for: crispy breading
SNAP EBT eligible

Tyson Popcorn Chicken - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)

Tyson All Natural White Meat Fun Nuggets - Frozen - 29oz

$6.99($0.24/ounce)
4.7(5285)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Tyson All Natural Crispy Chicken Strips - Frozen - 25oz

$8.99($0.36/ounce)
4.3(3603)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Tyson All Natural Chicken Breast Patties - Frozen - 23oz

$6.99($0.30/ounce)
4.4(1964)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Tyson All Natural All Natural Chicken Nuggets - Frozen - 29oz

$6.99($0.24/ounce)
4.4(1645)
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible

Tyson Grilled & Ready Oven Roasted Diced Chicken Breast - - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.3(625)
Loved for: convenient meal prep
SNAP EBT eligible

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets - 24oz

$10.99
4.4(332)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Tyson Blackened Flavored Chicken Breast Strips - - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.6(751)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Tyson Grilled Chicken Bites - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.7(39)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Shredded Rotisserie Seasoned Chicken - 12oz - Good & Gather™

$6.29($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(1511)
Loved for: convenient for quick meals
SNAP EBT eligible

Tyson Spicy Chicken Patties - Frozen - 23oz

$6.99($0.30/ounce)
4.7(441)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Little Spoon Chicken Maple Sausage Bites - 9.8oz

$9.99
Little SpoonNew at target
4.7(84)
SNAP EBT eligible

Tyson Any'tizers Honey BBQ Flavored Chicken Bites - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
4.1(1175)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Tyson Grilled & Ready Chicken Breast Strips - Frozen - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.1(996)
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible

Tyson Trimmed & Ready Chicken Tenderloins - 1.25-2.1 lb - price per lb

$5.29 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.
Skip to next section

Sponsored

No Antibiotics Ever Dinosaur Shaped Frozen Chicken Nuggets - 29oz - Good & Gather™

$5.99($0.21/ounce)

Tyson Any'tizers Frozen Crispy Chicken Bites - 24oz

$8.99($0.37/ounce)

No Antibiotics Ever Boneless & Skinless Chicken Breast - Frozen - 40oz - Good & Gather™

$7.49($0.19/ounce)
reg $8.69
Sale
Good & GatherOnly at target
4.1(1394)
Loved for: juicy and tender chicken
SNAP EBT eligible

Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Breaded Chicken Breast Tenders - - 22oz

$10.59($0.48/ounce)

Tyson Any'tizers Honey BBQ Bone-In Chicken Wings - - 22oz

$8.99($0.41/ounce)

Tyson Chicken White Meat Fun Nuggets - Frozen - 64oz

$13.49($0.21/ounce)

Breaded Chicken Patties - Frozen - 26oz - Good & Gather™

$5.99($0.23/ounce)
4.4(387)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.