Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

soy free chips

1,000+ results for “soy free chips”

Old Dutch Dill Pickle Flavored Potato Chips - 9.5oz - Pack: Gluten-Free, No Added MSG

$3.69($0.39/ounce)

Hawaiian Crispy & Crunchy Sweet Maui Onion Kettle Style Potato Chips - 7.5oz

$3.49($0.47/ounce)

Orion Turtle Chips Korean Chicken Flavor Snacks - 5.64oz

$4.99
was $5.99
New lower price

Santitas Yellow Corn Tortilla Chips Triangles - 11oz: Gluten-Free

$2.89($0.26/ounce)

Simply Ruffles Sea Salted Potato Chips - 6oz

$3.19($0.53/ounce)
4.5(374)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Xxtra Flamin' Hot Chips - 2.875oz: Gluten-Free

$2.79($0.97/ounce)
4.4(184)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

$2.99($0.27/ounce)

Fan Foods Stitch Mango Chili Tortilla Chips 9.25oz

$4.99
reg $6.99
Sale
4.8(302)
Loved for: fun shape
SNAP EBT eligible

Utz Ripples Original Potato Chips - 7.75oz: Gluten-Free, Tree Nut Free

$2.79($0.36/ounce)
reg $3.49
Sale

Sponsored

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Popped Protein Chips - Ranch - 5.1oz/4ct

$8.49($1.66/ounce)
reg $9.99
Sale

Kettle Brand Avocado Special Sauce Potato Chips - 6oz

$3.79($0.63/ounce)

Jays Barbecue Potato Chips - 8oz: Vegan, No High Fructose Corn Syrup, Mild Spice Level

$3.69($0.46/ounce)

Chifles Maduritos Sweet Plantain Chips - 9oz

$4.99
4.7(132)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Kindling Honey Mustard Protein Pretzels Snack Bag - 6.5oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(941)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Organic Veggie Tortilla Chips - 10oz - Good & Gather

$4.79($0.48/ounce)

LesserEvil Moonions Hyperspace Hot Onion Puffs - 6oz

$4.59($0.77/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.