Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

soy free chips

1,000+ results for “soy free chips”

Utz Extra Thin Pretzels - 16oz: Tree Nut Free, Salt Flavor

$3.49($0.22/ounce)
4.6(205)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels - 16oz: Tree Nut Free

$3.49($0.22/ounce)
4.6(324)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Quaker Apple Cinnamon Gluten Free Popped Rice Crisps - 7.04oz

$4.29
4.6(187)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

HERR'S Baked Cheese Curls - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)
4.7(181)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

HERR'S Hot N Honey Cheese Curl - 7.5oz: Oven Baked, Gluten-Free

Wise Puffed Cheez Doodles - 8.5oz: Gluten-Free

$3.59($0.42/ounce)

Utz Sourdough Specials Original Pretzels Barrel - 26oz: Tree Nut Free

Sponsored

Utz Old Fashioned Sourdough Hard Pretzels Barrel - 26oz: Tree Nut Free

Herr's Snack Variety Pack - 28ct: Gluten-Free

$12.99($0.50/ounce)
reg $14.99
Sale

Better Made Snack Foods Corn Pops - 6oz: Gluten-Free

Chifles Plantain Strips Original - 12oz: Gluten-Free, Vegan

Cheetos Simply White Cheddar Cheese Puffs - 2.75oz: Gluten-Free, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.