Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sushi california

223 results for “sushi california”

Pepperoni, Gouda Cheese Cubes, Green Olives - 3oz - Good & Gather™

$2.79($0.93/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(342)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

StarKist Lunch To-Go Chunk Light Tuna Kit - 4.5oz: Wild Caught

$2.19($0.49/ounce)
4.6(456)
Loved for: convenient option
SNAP EBT eligible

Smash Foods Strawberry Superfood Jam - 8oz

$5.69($0.71/ounce)

Samyang Tangle Creamy Mushroom Pasta Bowl - 3.7oz

Bachan's Original Japanese BBQ Sauce - 17oz

$8.49($0.50/ounce)
4.8(3066)
Loved for: unique flavor
SNAP EBT eligible

Columbus Pepperoni Panino - 3.9oz

$6.99($1.79/ounce)

Sponsored

That's It. Apple And Strawberry Nutrition Bar - 6oz - 5ct

$6.79($1.13/ounce)
4.4(395)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Sun-Maid California Sun-Dried Raisins - 1oz/6ct

Smash Foods Gluten Free Cashew Butter & Blueberry Jam Protein Bites - 8g Protein - 7.1oz/4pk

$9.49($1.34/ounce)

Columbus Italian Salami - 10oz: Cured Meat, Pre-Packaged

Margaritaville Honey Tequila Lime Glazed Shrimp - Frozen - 8oz

Pepperoni Stacker Lunch Kit - 2.8oz - Good & Gather™

$2.29($0.82/ounce)

Margaritaville Jammin' Jerk Shrimp - Frozen - 8oz

$6.99($0.87/ounce)

Southwest-Style Burrito Bowl Frozen Veggie Blend - 12oz - Good & Gather™

$3.19($0.27/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.