Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sushi roll

1,000+ results for “sushi roll”

Short Grain White Rice for Sushi - 16oz - Good & Gather™

$2.49($0.16/ounce)
4.7(76)
Loved for: sticky texture
SNAP EBT eligible

Takis Fuego Tortilla Chips - 17oz

$5.99($0.35/ounce)
4.4(2452)
SNAP EBT eligible

Ben's Original Sticky Rice Microwavable Pouch - 8.5oz

Bob Snail Mango Fruit Rolls - 3.53oz/10ct

Buldak Frozen Carbonara Topokki - 1.08lbs

Phillips Salt & Pepper Calamari - - 10oz: Wild Caught

Doritos Chili Limon Tortilla Chips - 10.75oz

$4.59($0.43/ounce)
Buy 2 for $8 Doritos chips
+ 1 deal
DoritosNew at target
4.7(1852)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Bitchin' Sauce Chipotle Almond Dip - 8oz

$5.99($0.75/ounce)

Brioche Hamburger Buns - 7.05oz/4ct - Favorite Day™

Sponsored

MiLa Caramelized Scallion Oil Noodle - 5.68oz

4.2(243)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Frozen Thai-Inspired Seasoned Vegetable Blend - 12oz - Good & Gather™

$3.19($0.27/ounce)

Chili Lime-Flavored Rolled Corn Tortilla Chips - 11oz - Good & Gather™

Totino's Combination Pizza Rolls - 24.8oz: No Artificial Sweeteners, No High Fructose Corn Syrup

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.