Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sweet potato wedges

232 results for “sweet potato wedges”

Savory Garden Herb Mini Creamer Potatoes - 16oz - Good & Gather™

$4.79($0.30/ounce)

Fresh Sweet Potato Chunks - 15oz

$4.99($0.33/ounce)
3.3(16)
SNAP EBT eligible

Crispy Crinkle Cut French Fries - 32oz - Market Pantry

Betty Crocker Sliced Au Gratin Potatoes - 4oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.29($0.57/ounce)

Bluey Baby Carrots Snack Packs - 4ct/2.5oz

$2.39
Crunch PakNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

Bruce's Yams Cut Sweet Potatoes in Syrup

$1.69 - $3.29
4.4(572)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Birds Eye Shredded Sweet Potatoes with Broccoli & Cauliflower - 10oz

Ore-Ida Gluten Free Tater Tots Seasoned Shredded Potatoes - 32oz

$4.89($0.15/ounce)
4.7(1469)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Ore-Ida Gluten Free Extra Crispy Tater Tots - 28oz: Plant-Based

$4.89($0.17/ounce)
4.7(835)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Ore-Ida Gluten Free Shredded Hash Brown Potatoes - 30oz

$4.89($0.16/ounce)

Sponsored

Taylor Farms Protein Almonds and Cheese Snack Tray - 6.75oz

Arby's Frozen Seasoned Curly Fries - 22oz

$5.19($0.24/ounce)
4.7(1012)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Crazy Short Cut Sweet Potato Chunks - 20oz

$4.99($0.25/ounce)

Yukon Gold Mashed Potatoes - 24oz - Good & Gather™

$3.99($0.17/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1348)
Loved for: homemade taste
SNAP EBT eligible

Fresh Sweet Corn - 18oz/4ct - Good & Gather™

$3.69($0.92/count)
Good & GatherOnly at target
3.9(1765)
SNAP EBT eligible

Yukon Gold Garlic Mashed Potatoes - 24oz - Good & Gather™

$3.99($0.17/ounce)

Alexia Frozen Dill Pickle Seasoned Fries - 20oz

$5.99
4.1(39)
Loved for: dill pickle flavor
SNAP EBT eligible

Checkers Frozen Crispy Frozen Seasoned Fries - 28oz

$5.19($0.19/ounce)
4.6(1120)
Loved for: perfect seasoning
SNAP EBT eligible

Idahoan Gluten Free Baby Reds Mashed Potatoes - 4.1oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.39/ounce)
was $1.69
New lower price

Pumpkin Spice Bundt Cake - 16oz - Favorite Day™

$4.99

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.