Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

tims hawaiian chips

1,000+ results for “tims hawaiian chips”

Grab & Go Favorites Multipack Snacks - 12.5oz/18ct: Original, Honey Mustard, White Cheddar

Kindling Sea Salt Protein Pretzels Snacks Bag - 7oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(944)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Cheetos Minis Flamin Hot Bites – 3.62oz

$2.29($0.63/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.5(1175)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

MAUI STYLE Regular Potato Chips - 6oz

$4.49($0.75/ounce)

Lay's Lightly Salted Classic Potato Chips - 7.75oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

On The Border Café Style Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors, No Preservatives

Frito-Lay Miss Vickies Mix Variety Pack - 15oz

$8.99($0.60/ounce)
reg $10.99
Sale

Sponsored

Drizzilicious Rice Cake French Toast - 0.74oz

$0.99
4.6(199)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Favorites Mix Variety Pack - 9.625oz/10ct

$6.69($0.70/ounce)

Drizzilicious Rice Cake Birthday Cake - 0.74oz

$0.99
4.6(199)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Lay's All Dressed Potato Chips - 7.75oz

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.5(2448)
Loved for: perfect crunch
SNAP EBT eligible

Dot's Homestyle Buffalo Pretzels - 16oz

Siete Sea Salt Tortilla Chips - 5oz

4.7(2693)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Fan Foods Olaf White Cheddar Veggie Puffs - 6oz

Ruffles Flamin' Hot Potato Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.