Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

tomato soup chicken meatballs

313 results for “tomato soup chicken meatballs”

Pacific Foods Organic Gluten Free Chicken & Wild Rice Soup - 16.3oz

$3.49($0.21/ounce)
was $3.69
New lower price
4.4(284)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Shredded Rotisserie Seasoned Chicken - 12oz - Good & Gather™

$6.29($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(1515)
Loved for: convenient for quick meals
SNAP EBT eligible

Campbell's Condensed Vegetable Beef Soup - 10.5oz

$2.19($0.21/ounce)
4.5(695)
Loved for: hearty texture
SNAP EBT eligible

Campbell's Chicken Soup & Stars Shaped Pasta Sipping Soup Microwavable Cup - 10.75oz

$2.29($0.21/ounce)
was $2.49
New lower price

Pacific Foods Organic Gluten Free Condensed Cream of Chicken Soup - 10.5oz

$2.99($0.28/ounce)

Campbell's Italian Style Wedding Soup - 16.1oz: Good Source of Fiber

$2.49
reg $3.19
Sale

Rao’s Made For Home Chicken Noodle Soup -  16oz

$3.99($0.25/ounce)

Kidfresh  Frozen Chicken Meatballs - 16.45oz

$9.99($0.61/ounce)
4.7(632)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Campbell's Chunky Hearty Beef Barley Soup - 18.8oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.49($0.13/ounce)

Progresso Gluten Free Vegetable Classics Lentil Soup - 19oz

Campbell's Condensed Healthy Request Chicken Noodle Soup - 10.75oz

$2.19($0.20/ounce)
4.4(251)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Amy's Organic Gluten Free Low Sodium Chunky Tomato Bisque Soup - 14.5oz

Campbell's Condensed Family Size Cream of Mushroom Soup - 22.6oz

$2.99($0.13/ounce)
4.8(1072)
Loved for: versatile ingredient
SNAP EBT eligible

Italian Style Beef, Pork, & Chicken Meatballs - Frozen - 26oz - Good & Gather™

$6.99($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1455)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Campbell's Condensed Healthy Request Cream of Celery Soup - 10.5oz

$2.19($0.21/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.