Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

treats snack

1,000+ results for “treats snack”

Ready® Chocolate Peanut Butter Protein Bars - 15g Protein - 5ct

$6.29
4.4(90)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Teddy Grahams Chocolatey Chip ' Snacks - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)
4.4(283)
Loved for: Nostalgic Taste
SNAP EBT eligible

Tastykake Butterscotch Krimpets - 12oz/12ct: Icing Topped, Regular Size

Chocolate Chip Cookie Dough Nutrition Bars - 5ct - Good & Gather™

$4.89($0.61/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(831)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

JUNKLESS Strawberry Chewy Granola Bars - 6.6oz/6ct

$3.79($0.57/ounce)
reg $4.19
Sale

Once Upon a Farm Snack Bars Mixed Berry - 9.6oz/8ct

$9.99($1.04/ounce)
4.5(141)
Loved for: nutritious ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Protein Bars Blueberry - 12g Protein - 4ct - Good & Gather™

$5.59($0.76/ounce)

Pillsbury Funfetti Mini Soft Baked Cookies - 10oz

Mezcla Plant Based Pistachio Chocolate Protein Bars - 11g Protein - 5.6oz/4ct

$8.99($1.56/ounce)

RITZ Drizzled Minis Fudge Crackers Snack Pack Lunch Snacks - 9oz/10ct

$6.19
4.8(465)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Protein Bars Coconut Chocolate - 12g Protein - 7.33oz/4ct - Good & Gather™

$5.59($0.76/ounce)

Cheez-It Baked Snack Mix Crackers Original - 17.8oz

$5.79($0.33/ounce)

Once Upon a Farm Snack Bars Banana Choc Chip Oat - 9.6oz/8ct

$9.99($1.04/ounce)
4.2(133)
Loved for: nutritious ingredients
SNAP EBT eligible

LesserEvil Moonions Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.