Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

uncle ben rice microwave

227 results for “uncle ben rice microwave”

Lundberg Ready to Heat Fly By Jing Chili Crisp Rice - 8oz

Minute Rice Gluten Free Brown & Wild Rice Microwaveable Bowl - 8.8oz/2ct

$1.99($0.23/ounce)

Tai Pei Chicken Fried Rice - 11oz

$3.69($0.34/ounce)
4.7(44)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Organic Brown Rice - 30oz/3ct - Good & Gather

Spanish Dry Rice Mix - 9.5oz - Good & Gather™

$2.49($0.26/ounce)
was $2.69
New lower price
4.1(31)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Blue Zones Kitchen Frozen Gluten Free Sesame Ginger Bowl - 8oz

$6.99($0.87/ounce)

Rice-A-Roni Spanish Style Rice Cups - 7.9oz/4ct

$5.99($0.76/ounce)

Somos Mexican Brown Rice Ready to Eat - 8.8oz

$2.99($0.34/ounce)

SunRice Protein Brown Jasmine Microwavable Rice Cups - 4.4oz/2ct

Buldak Original Frozen Fried Rice - 0.99lbs

A-Sha Hello Kitty Spicy Cup Noodle Soup -  2.29oz

$3.00($1.31/ounce)

Sponsored

Annie's Gluten Free Rice Pasta & White Cheddar Mac and Cheese - 6oz: Certified Gluten-Free, No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Shirakiku Organic Microwavable Jasmine Rice - 7.05oz

$2.69($0.38/ounce)
was $2.99
New lower price

Scott and Jon's Honey Sesame Salmon Rice Bowl Frozen Meal - 9.6 oz

$5.79($0.60/ounce)

Chicken Enchiladas - 14oz - Good & Gather

$6.99($0.50/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(57)
Loved for: filling
SNAP EBT eligible

Jimmy Dean Sausage Spiral Croissant Sandwich - 13.3oz/2ct

$7.19
4.5(132)
Loved for: flaky croissant
SNAP EBT eligible

Lundberg Organic Ready to Heat Cilantro Lime Rice - 8oz

Annie's Deluxe Gluten Free Rice Pasta Shells & Cheese Sauce - 11oz: Certified Gluten-Free, No Artificial Flavors

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.