Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

vegan donuts

229 results for “vegan donuts”

Legendary Foods Single Protein Pastry - Chocolate Cake - 2.2oz

$2.99($1.36/ounce)
4.3(323)
Loved for: rich chocolate flavor
SNAP EBT eligible

Tastykake Cream Filled Kripets - 14.25oz: Buttercream Frosting

MadeGood Mixed Berry Granola Bars - 5.1oz/6pk: Organic, Vegan

$3.89($0.76/ounce)
4.7(1072)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

The Brownie Baker Berries & Cheese Danish - 5oz

Blueberry White Chocolate Chunk Mini Scones - 10.25oz - Favorite Day: Glazed

$4.99($0.49/ounce)

Bimbo Conchas Vanilla Flavored Fine Pastry - 16.96oz/8ct

$4.99($0.29/ounce)

Mini Croissant Tray - Small - Favorite Day™

$7.99($0.67/ounce)

TRUBAR 12g Plant Based Protein Bars - Daydreaming About Donuts - 12ct

The Brownie Baker Cream Cheese Danish - 5oz

MUSH Vanilla Bean Gluten Free Vegan Oats - 5oz

$1.99($0.40/ounce)

Katz Gluten Free Cinnamon Donuts - 6 Pack

$43.67
4.8(387)
Loved for: great taste

Sponsored

abe's Chocolate Fudge Brownies - 11.5oz/12ct

$6.99
abe'sNew at target
4.5(10)
SNAP EBT eligible

Goya Churros 10.6oz: Chocolate Drizzle

$5.59($0.53/ounce)

Lenny & Larry's The Complete Cremes Vegan Sandwich Cookies - Chocolate - 5g Plant Protein - 6ct/12pk

$12.59($0.88/ounce)
was $13.99
New lower price

Wonder Monday Pumpkin Spice Cheesecake - 3.5oz

$4.99

MadeGood Organic Vegan Gluten Free Chocolate Chip Cookies - 7oz

$4.99($0.71/ounce)
4.3(100)
Loved for: healthy option
SNAP EBT eligible

Katz Gluten Free Glazed Donuts - 6 Pack

$43.67
4.8(461)
Loved for: great taste

Goya Churros Pastry - 14.11oz: Cinnamon Sugar Flavor

$4.59($0.33/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.