Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

vegan kids snacks

1,000+ results for “vegan kids snacks”

Barebells Soft Protein Bars - Salted Peanut Caramel - 7.76oz/4pk

$9.49($1.22/ounce)

Kellogg's Special K Pastry Crisps Strawberry - 15.84oz/36ct

$7.89($0.50/ounce)

Power Crunch Peanut Butter Fudge Wafer Whey Protein Energy Bars - 13g Protein - 5ct

$6.89($0.98/ounce)

Barebells PB&J Nutrition Protein Bars - 20g Protein - 7.76oz/4pk

Barebells Wild Cherry Nutrition Bars - 7.76oz/4pk - 20gms Protein

Nature Valley Crispy Creamy Strawberry Bars - 6.5oz/5ct: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup, Whole Grain

Sponsored

Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars - 10ct/14.1oz: No Artificial Flavors, Low Sodium, Whole Grain

$5.99($0.42/ounce)
reg $6.99
Sale

Pure Protein Chocolate Deluxe Whey Protein Isolate Bar - 21g Protein - 12ct

$18.99($0.90/ounce)

Barebells Nutrition Bars - Caramel Cashew - 12pk

$27.99($1.20/ounce)

Quest Nutrition Gluten Free Chocolate Chip Cookie Dough Whey Protein Bars - 21g Protein - 12ct

Barebells Key Lime Pie Nutrition Bars - 7.76oz/4pk - 20gms Protein

$9.49($1.22/ounce)

Power Crunch Wafer Triple Chocolate Whey Protein Energy Bars - 13g Protein - 5ct

$6.89($0.98/ounce)

think! Creamy Peanut Butter High Protein Bars - 20g Protein - 25.2oz/12ct

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.