Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

vegan mayonnaise

206 results for “vegan mayonnaise”

Sturdy Sauce High Protein Garlic Herb Pasta Sauce - 17oz

Sukhi's Vegan Lemon Rice - 16oz

$8.99($0.56/ounce)

MorningStar Farms Meal Starters Frozen Plant-Based Crumbles Chorizo - 10oz

$4.59
Morningstar FarmsNew at target
4.6(111)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

immi Black Garlic 'Chicken' Plant Based Ramen Packet - 2.6oz

$3.49
4.7(658)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Franklin Farms Plant Powered Barbecue Pulled Pork - 8oz

Gardein Vegan Plant-Based Frozen Mandarin Orange Crispy Chick'n - 10.5oz

$4.99
reg $5.49
Sale
GardeinNew at target
4.6(1958)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Blackbird Frozen Margherita Plant Based Pizza - 14oz

$8.99($0.64/ounce)
4.5(148)
Loved for: crispy crust
SNAP EBT eligible

Kikkoman Ponzu Citrus Seasoned Dressing & Sauce 10oz: Keto Certified, Dairy-Free

Amy's Frozen Roasted Vegan Gluten Free Sweet Potato & Coconut Curry - 8.3oz

$6.29($0.76/ounce)

Sponsored

Actual Veggies Black Bean Veggie Burger - 12oz/4ct

$7.99

FLY BY JING Chili Crisp Sun Dried Vegan Sichuan Noodles - 14oz/4ct

$9.89($0.71/ounce)

Truff Hot Sauce - 6oz

$14.99($2.50/ounce)
4.6(5577)
Loved for: truffle flavor
SNAP EBT eligible

Bionaturae Organic Sourdough Pasta Fusilli - 12oz

$3.99($0.33/ounce)
4.6(24)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Kikkoman Traditionally Brewed Soy Sauce - 5 fl oz: Keto Certified, Vegan

$2.79($0.56/fluid ounce)

Ocean's Halo Ginger Sesame Vinaigrette & Marinade - 12oz

$5.99($0.50/ounce)
4.4(5043)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Boar's Head Squeeze Mustard - 9.5oz

$3.99($0.42/ounce)

Kikkoman Less Sodium Soy Sauce - 5 fl oz: Vegan, No Added Sugar

$3.79($0.76/fluid ounce)
4.8(1320)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Gardein Ultimate Plant-Based Chick'n Nuggets - Frozen - 14.7oz

Kraft Mayo A1 Steak Sauce - 12 fl oz

$3.99

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.