Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

vegetarian meals

387 results for “vegetarian meals”

KidFresh Wagon Wheels Mac & Cheese Value Pack - 29oz

$16.19($0.56/ounce)
4.3(146)
Loved for: hidden vegetables
SNAP EBT eligible

Deep Indian Kitchen Coconut Curry Kati Street Wrap - 5oz

Marie Callender's Frozen Salisbury Frozen Steak Dinner - 14oz

Bagel Bites Three Cheese Mini Pizza Bagel Snacks - 31.1oz/40ct

Disney Foodles Peeled Apples, Cheese & Crackers Crunch Pak - 3.85oz

Three Bridges Gluten Free Spinach & Bell Pepper Egg White Bites - 4.6oz

$3.99($0.87/ounce)

Counter 3 Cheese Chicken Alfredo - 20oz

Counter Lazy Lasagna - 20oz

$9.99
4.7(86)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Counter Taco Mac & Cheese - 20oz

$9.99

Deep Indian Kitchen Gluten Free Chicken Biryani - 9oz

Sponsored

Stouffer's Frozen Chicken A La King - 11.5oz

$3.59($0.31/ounce)

Stouffer's Turkey Tetrazzini - 12oz

$3.59($0.30/ounce)

Goya Gluten Free Ripe Plantains - 11oz: No Added Sugar

$4.59($0.42/ounce)

Devour All Day Breakfast Steak n' Eggs with Gravy - 9oz

$3.59($0.40/ounce)

Ore-Ida Gluten Free Crispy Fries - 32oz

$4.39($0.14/ounce)
4.6(1036)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

egglife Gluten Free Sweet Cinnamon Egg White Wraps - 6oz/6ct

4.4(151)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Lean Cuisine Signature Salisbury Steak with Mac and Cheese High Protein Microwave Meal - 9.5oz

$3.39($0.36/ounce)

Birds Eye Shoestring Zucchini Fries - 12oz

$3.99($0.33/ounce)

Beecher's Frozen Handmade Cheese Frozen "World's Best" Mac & Cheese - 20oz

$12.29($0.61/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.