Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

white cheddar popcorn chips

263 results for “white cheddar popcorn chips”

SkinnyPop Popcorn Variety Box - 9oz/18ct

$10.59
was $11.99
New lower price

Frito-Lay Variety Pack Fiery Mix - 18ct: Hot Cheese, Jalapeno, Lime, Onion Snacks

$8.99($0.52/ounce)
Select items on sale

O-Ke-Doke Popcorn Hot Stuff Cheese Popcorn - 7.5oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Popped Protein Chips - Jalapeno Cheddar - 5.1oz/4ct

$8.49
reg $9.99
Sale

O-Ke-Doke Popcorn White Popcorn - 7.5oz: No Added Sugar, No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Quest Nutrition Cheddar & Sour Cream Chips - 1.1oz/8ct

Lieber's Thin Corn Cakes - 2.9oz

$2.49($0.86/ounce)
4.5(58)
Loved for: low in sodium
SNAP EBT eligible

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

$2.99($0.27/ounce)

Old Dutch Caramel Puffcorn Curls - 8.5oz

$3.69($0.43/ounce)

Sponsored

Poppowls Avengers Microwave Popcorn - 14.9oz/5ct

Pringles Mingles Cheddar & Sour Cream - 2oz

$2.19($1.10/ounce)

Pop Daddy Seasoned Pretzels - Smoked Gouda - 10oz

$4.29($0.43/ounce)
4.6(421)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Rap Snacks Variety Box - 18ct/18oz

$11.99($0.67/ounce)
Rap SnacksNew at target
3.4(145)
SNAP EBT eligible

Quest Nutrition Protein Chips - Cheddar & Sour Cream - 1.1oz

Cheetos Simply White Cheddar Cheese Puffs - 2.75oz: Gluten-Free, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

Mikesell's Cheddar Flavored Oven Baked Delites Puffcorn - 5.5oz

$1.99($0.36/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.