Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

Protein Snacks

Sponsored

464 results

WILDE 12g Protein Crackers - Buffalo Cheddar - 4ct

$7.99($1.88/ounce)

Khloud Sweet and Salty Kettle Corn Protein Popcorn - 5oz

$4.99($1.00/ounce)

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Protein Sweet Roll - Cinnamon - 9.5oz/4ct

Sponsored

WILDE 12g Protein Crackers - Classic Cheddar - 4ct

$7.99($1.88/ounce)

1st Phorm Original Smokehouse Protein Meat Sticks - 9.2oz/8ct

$14.99
Select items on sale

Chomps Snack Sticks Smoky BBQ Beef Meat Stick - 1.15oz

Old Trapper Hot & Spicy Beef Jerky - 10oz: Smoked, 11g Protein

Power Crunch Chocolate Mint Wafer Whey Protein Energy Bars 13g Protein - 5ct

Barebells Nutrition Bars - Birthday Cake - 7.76oz/4pk

$8.07($1.04/ounce)
reg $9.49
Clearance

Original Beef Jerky - 10g Protein - 8oz - Good & Gather™

Sponsored

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Protein Pastry - Blueberry - 8.6oz/4ct

Catalina Crunch Variety Pack Traditional Snack Mix - 6.15oz/5ct

Original Beef Jerky - 10g Protein - 2.85oz - Good & Gather™

$3.89($1.36/ounce)

Barebells Protein Single Bars - Cookies and Cream - 55gms

78k+ bought in last month

Sponsored

Teriyaki Beef Jerky - 9g Protein - 8oz - Good & Gather™

Doritos Protein Sweet & Tangy BBQ Chips - 7oz

Get top deals, latest trends, and more.