Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

almond butter whole grain clusters

270 results for “almond butter whole grain clusters”

Post Honey Bunches of Oats with Almonds Breakfast Cereal - 18oz

Nature Valley Oats 'N Honey Granola Crunch

$4.69 - $6.89
4.7(641)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Organic Stir Peanut Butter Crunchy - 16oz - Good & Gather™

Cascadian Farm Organic Granola - 11oz

$5.89
4.5(387)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Nature Valley Protein Oats 'n Dark Chocolate Crunchy Granola

$4.69 - $6.89

KIND Oats & Honey Clusters Granola - 17oz: No Certified Synthetic Colors, Coconut

$6.99($0.41/ounce)

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

Cascadian Farm Organic Cinnamon Crunch Breakfast Cereal - 9.2oz

$5.79($0.63/ounce)

Sponsored

Nature's Path Love Crunch Dark Chocolate & Red Berries Granola

$5.29 - $12.49
4.7(1671)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Cheerios Apple Strawberry Blends Breakfast Cereal Pouches - 9.87oz/8ct: Gluten-Free, Plant-Based

Nature's Path Pumpkin Seed + Flax Granola – 24.7oz

$8.79($0.36/ounce)
4.6(1710)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

French Vanilla Almond Granola - Good & Gather™

$3.99 - $6.29
Good & GatherOnly at target
4.6(1449)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Creamy Almond Butter Stir to Enjoy - 12oz - Good & Gather™

$4.99($0.42/ounce)

Mixed Nut Butter with Seeds - 12oz - Good & Gather™

$4.99($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(91)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Nature Valley Biscuits with Almond Butter - 10ct: Whole Grain, No Artificial Flavors, Crunchy

$5.49($0.41/ounce)
reg $7.19
Sale

Creamy Almond Butter No Stir - 12oz - Good & Gather™

Organic Whole Grain Strawberry Fruit & Grain Bars - 6ct - Good & Gather™

$3.29($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(2412)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.