Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

appetizers dips

1,000+ results for “appetizers dips”

Margarita's Amigos Mild Restaurant Style Salsa 24oz

$4.29($0.18/ounce)
was $4.89
New lower price

Maazah Turmeric Ginger Lentil Dip - 8oz

$4.99
reg $5.79
Sale
MaazahNew at target
4.1(17)
SNAP EBT eligible

Organic Whole Grain Blueberry Fruit & Grain Bars - 6ct - Good & Gather™

$3.29($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1486)
Loved for: fluffy texture
SNAP EBT eligible

Casa Sanchez Organic Medium Salsa - 15oz

$7.99

Quaker Chewy Chocolate Chip Granola Snack Bars 15.2oz/18ct: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

$4.99($0.33/ounce)
Select items on sale

Boar's Head Garlic Hummus Dip - 10oz

$4.29($0.43/ounce)

Clint's Texas Salsa Medium 16oz

$4.29($0.27/ounce)
4.5(33)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

505 Southwestern Medium Heat Tomatillo Salsa - 15oz

Clint's Texas Salsa Mild 16oz

$4.29($0.27/ounce)
4.5(15)
SNAP EBT eligible

Organic Mini Peanut Butter Sandwich Crackers - 8oz/8ct - Good & Gather™

$5.99($0.75/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(897)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Organic Mini Sandwich Cheddar Cheese Crackers - 8oz/8ct - Good & Gather™

$5.99($0.75/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1000)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Curt's Special Recipe Salsa Mild 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Curt's Special Recipe Salsa Medium 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Crazy Picomole - 10oz: Mild Spice Level

$4.59($0.46/ounce)

Everything Crackers - 7oz - Good & Gather™

$2.99($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(2676)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Entertainment Collection Crackers Variety Pack  - 13.1oz - Good & Gather™

$4.69($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(2282)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Chili Mango Dip - 10oz - Good & Gather™

Olive Oil & Sea Salt Baguette Crisps Crackers - 5oz - Good & Gather™

Crazy Cowboy Caviar - 14oz

$4.99($0.36/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.