apple oatmeal bars
207 results for “apple oatmeal bars”
$4.99($0.59/ounce)
$9.49($0.99/ounce)
reg $9.99
Sale
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible
$5.99
SNAP EBT eligible
$4.99($0.81/ounce)
SNAP EBT eligible
$9.99
Loved for: wholesome ingredients
SNAP EBT eligible
$5.49
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible
$5.49($1.04/ounce)
reg $5.99
Sale
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Recommendations for you
- $9.49($0.99/ounce)reg $9.99 Sale4.6 out of 5 stars with 159 ratings
- $5.49($1.04/ounce)reg $5.99 Sale4.6 out of 5 stars with 171 ratings
- $9.49($0.99/ounce)reg $9.99 Sale4.5 out of 5 stars with 142 ratings
- $9.49($0.99/ounce)reg $9.99 Sale4.2 out of 5 stars with 136 ratings
Sponsored
$5.19($0.49/ounce)
$6.49
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible
$4.99($0.94/ounce)
$7.19($0.48/ounce)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible
$4.89
Related deals
- $5.49($1.04/ounce)reg $5.99 Sale4.5 out of 5 stars with 225 ratings
- $5.49($1.04/ounce)reg $5.99 Sale4.6 out of 5 stars with 205 ratings
- $5.49($1.04/ounce)reg $5.99 Sale4.6 out of 5 stars with 171 ratings
- $9.49($0.99/ounce)reg $9.99 Sale4.2 out of 5 stars with 136 ratings
- $9.49($0.99/ounce)reg $9.99 Sale4.5 out of 5 stars with 142 ratings
- $13.59($0.81/ounce)Buy 1 get 1 40% off KIND snack bars4.7 out of 5 stars with 333 ratings
- $13.59($0.81/ounce)Buy 1 get 1 40% off KIND snack bars4.7 out of 5 stars with 391 ratings
- Highly rated$13.59($0.81/ounce)Buy 1 get 1 40% off KIND snack bars4.7 out of 5 stars with 2425 ratings
- $12.99($0.93/ounce)Buy 1 get 1 40% off KIND snack bars4.8 out of 5 stars with 304 ratings
- $12.99($0.92/ounce)Buy 1 get 1 40% off KIND snack bars4.6 out of 5 stars with 231 ratings
- $11.99($0.62/ounce)reg $13.39 Sale4.7 out of 5 stars with 156 ratings
- $4.29Buy 2 for $7 Nature Valley snack bars4 out of 5 stars with 121 ratings
- $4.29Buy 2 for $7 Nature Valley snack bars3.7 out of 5 stars with 132 ratings
- $13.99($1.14/ounce)Buy 1 get 1 40% off KIND snack bars5 out of 5 stars with 1 ratings
Sponsored
$3.89($0.73/ounce)
$4.99($0.59/ounce)
Loved for: wholesome ingredients
SNAP EBT eligible
$4.99($0.42/ounce)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible
$3.89($0.73/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.99($0.81/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$8.99($0.98/ounce)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible
Sponsored