Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

apple pie cookies

304 results for “apple pie cookies”

Chocolate Chip Cookies - 16ct/22.4oz - Favorite Day™

$7.49($0.33/ounce)
4(954)
Loved for: chocolate chips
SNAP EBT eligible

Chocolate Peanut Butter Crispy Bites - 11.52oz/24ct - Favorite Day™

$4.49($0.39/ounce)

Harvest Frosted Cookies - 13.5oz/10ct - Favorite Day™

$3.99
reg $4.99
Sale

Chocolate Chip Cookies - 12.5oz/10ct - Favorite Day™

Oreo Halloween Snack Green and Orange Creme Chocolate Sandwich Cookies - 7.14oz/14ct

$4.29($0.60/ounce)
OreoNew at target
4.4(101)
Loved for: cute halloween designs
SNAP EBT eligible

Little Debbie Oatmeal Creme Pies

$3.19 - $5.49
4.7(1814)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

Oreo Halloween Snack Green and Orange Creme Chocolate Sandwich Cookies - 22.95oz/45ct

$10.39($0.45/ounce)
OreoNew at target
4.4(101)
Loved for: cute halloween designs
SNAP EBT eligible

Madeleine Cookies and Brownie Duo

$4.99
4.4(1299)
Loved for: balanced sweetness
SNAP EBT eligible

Sweet Loren's Pumpkin Spice Cookie Dough, Gluten Free & Vegan - 9.6oz/12ct

$5.99($0.62/ounce)
was $6.59
New lower price
Sweet Loren'sNew at target
4.4(175)
Loved for: gluten-free
SNAP EBT eligible

Sponsored

Frosted Sugar Cookies With Pink Icing - 13.5oz/10ct - Favorite Day™

$4.49($0.33/ounce)

Maple & Pistachio Mini Macarons - 2.1oz/4ct - Favorite Day™

$3.99
reg $4.99
Sale

Snickerdoodle Cookies - 14oz - Favorite Day™

$3.49
Favorite DayNew at target
4.3(16)
SNAP EBT eligible

Newtons Soft & Fruit Chewy Fig Cookie Bars - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)
4.7(809)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible

Pillsbury Spider-Man Shape Cookies - 9.1oz

$4.39
4.6(30)
Loved for: adorable design
SNAP EBT eligible

Oatmeal Raisin Cookies - 10ct/12.5oz - Favorite Day

$5.99($0.48/ounce)
4.4(232)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible

Oreo Chocolate Sandwich Cookies

4.8(13419)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Fall Cinnamon Sugar Cookie Dough - 14oz/20ct

Sugar Cookies with M&Ms - 10ct/12.5oz - Favorite Day

$5.99($0.48/ounce)
4.2(164)
Loved for: chewy texture
SNAP EBT eligible

Pillsbury Harry Potter Shape Cookies - 9.1oz/20ct

$3.99

OREO Double Stuf Chocolate Sandwich Cookies

4.8(7183)
Loved for: extra creamy filling
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.